Reklaminiai gaminiai

Kaip manote, ką Jūsų klientai ir partneriai daro su Jūsų dovanotais reklaminiais suvenyrais? Ar esate tikri, kad jie nepasideda jų į sandėliuką, neįkiša kuo giliau į darbo stalo stalčių ar nepadovanoja jų kitiems žmonėms? Ką daryti, kad Jūsų mylimiems klientams bei partneriams įteiktų suvenyrų neištiktų tradicinis likimas?
 
Mes Jums siūlome netradicišką, netikėtą, kvapnią išeitį - reklaminę arbatą. Reikalauja nedidelio biudžeto, o efektas puikus - skani, aromatinga arbata niekada nenuguls stalčiuje. Ja bus mėgaujamasi, šildomasi, gal net gydomasi. Gurkšnojant Jūsų dovanotą arbatą bus kuriami malonūs pokalbiai ir visai tai - prisimenant Jus, Jūsų įmonę ir Jūsų produktą. Nedidelė arbatos pakuotė taip pat galėtų būti puikia pridėtine verte Jūsų produktui reklaminių akcijų metu.
 
Juk būtent prie kvapnios arbatos puodelio dažniausiai ir prasideda nuoširdūs pokalbiai...

Informuojame, kad šiame tinklapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Learn More I accept I dismiss