Puslapio naudojimosi taisyklės

1. Interneto svetainė www.acorus.lt (toliau - Svetainė) ir visas jos turinys, įskaitant, bet neapsiribojant - tekstai, grafika, prekių ženklai (Acorus vaistažolės, Žolynėlis, Dr. E. Šimkūnaitės ir kt.), logotipai, dizainai, paveikslėliai, fotografijos, garso ir vaizdo įrašai, Svetainės struktūra, taip pat bet kokia kita Svetainėje skelbiama informacija (toliau - Informacija) priklauso UAB „Acorus calamus" (juridinio asmens kodas 168041168, reg. adresu Statybininkų g. 6A, Pakruojis) (toliau - Bendrovė), kuri yra vienintelė teisėta Svetainės savininkė ir valdytoja.
2. Svetainėje skelbiama Informacija yra Bendrovės nuosavybė, saugoma LR prekių ženklų įstatymo, autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo bei kitų intelektinės nuosavybės apsaugą reglamentuojančių teisės aktų.
3. Be išankstinio rašytinio Bendrovės sutikimo draudžiama Svetainėje skelbiamą Informaciją (įskaitant ir jos dalį) kopijuoti, atgaminti, parduoti, teikti nuorodas ar kitaip naudoti bet kokiais komerciniais ar su komercine veikla susijusiais tikslais.
4. Už neteisėtą ar šių taisyklių neatitinkantį Informacijos naudojimą, pažeidžiantį Bendrovės teises ir teisėtus interesus, gali būti taikoma LR teisės aktų nustatyta atsakomybė.
5. Bendrovė informuoja, kad visos Svetainėje esančios nuorodos į kitus trečiųjų asmenų valdomus tinklapius ar šaltinius yra skirtos išimtinai vien lankytojų patogumui ir Bendrovė neprisiima atsakomybės už tokių tinklapių turinį ar juose patalpintos informacijos tikslumą ir teisingumą.
6. Svetainėje skelbiama Informacija yra pateikta tokia, kokia yra, jos tikslas - informuoti, tačiau tai jokiu būdu nesukuria garantijų dėl naudingumo, sveikatingumo, tikslingumo ar kokių nors kitų konkrečių tikslų įgyvendinimo.
7. Kiekvienas Svetainėje apsilankęs lankytojas, išreiškia savo susipažinimą ir sutikimą su Svetainės naudojimosi taisyklėmis, Svetainę ir joje skelbiamą Informaciją pasirenka išimtinai savo nuožiūra ir rizika. Bendrovė neprisiima atsakomybės ir negali būti laikoma atsakinga už bet kokias pasekmes, susijusias su lankytojų savanorišku naudojimusi Svetaine ar joje pateikta Informacija.
8. Asmenis, nesutinkančius su šiomis Svetainės naudojimo taisyklėmis, Bendrovė maloniai prašo Svetaine nesinaudoti.
9. Bendrovė pasilieka teisę savo nuožiūra bet kuriuo metu ir be jokio atskiro pranešimo koreguoti, pildyti, šalinti ar kitaip keisti Informaciją ir nėra atsakinga už trečiųjų asmenų naudojamos Informacijos ar nuorodų į Svetainę tikslumą ir savalaikiškumą.
10. Bendrovė pasilieka teisę savo nuožiūra bet kuriuo metu ir be jokio atskiro pranešimo koreguoti, pildyti ar kitaip keisti šias Svetainės naudojimo taisykles. Bet kokie šių taisyklių pakeitimai yra laikomi galiojančiais nuo jų paskelbimo Svetainėje momento ir sukuria pareigą Svetainės lankytojams jų laikytis.
 

Pagarbiai,
Acorus calamus


Informuojame, kad šiame tinklapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Learn More I accept I dismiss