Kokybės ženklai

   

Kokybė

„Acorus Calamus" gaminami produktai yra pelnę vartotojų pasitikėjimą ir vertinami už patikimą kokybę bei saugumą, kuriuos garantuoja itin kruopšti sertifikuotų žaliavų tiekėjų atranka, įdiegta kokybės valdymo sistema „GGP" („Geros gamybos praktika"), visus ES vaistų gamybai keliamus reikalavimus atitinkantis gamybos procesas, turima nuosava kokybės laboratorija, kurioje nuolat atliekami žaliavų bei produkcijos tyrimai, siekiant užtikrinti produktų kokybę ir saugumą.

Įmonei yra išduotas „Geros gamybos praktikos" („GGP") sertifikatas liudija, kad įmonėje veikia pasaulyje pripažinta kokybės užtikrinimo sistema, garantuojanti nuoseklią produkto gamybą ir kontrolę pagal taikomus kokybės standartus taip, kad pagamintas produktas atitiktų jo paskirtį, rinkodaros teisės pažymėjimo bei specifikacijų reikalavimus.

    

Bendrovė įgijusi vaistų gamybos licenciją. Vaistų gamintojų licencijavimo sistema užtikrina, kad ES rinkoje cirkuliuojantys vaistiniai preparatai yra pagaminti licencijuotų įmonių, kurių veiklą sistemingai kontroliuoja ES šalių narių įgaliotos institucijos.

Įmonėje įdiegta „Rizikos veiksnių analizės ir svarbiųjų valdymo taškų" („RVASVT") sistema - tarptautiniu mąstu pripažintas metodas, kuris padeda maisto pramonės bendrovėms nustatyti rizikas, išvengiant maisto saugos pavojų ir atitinkant teisinius reikalavimus.

UAB „Acorus Calamus" Gamybos licencija.

      

UAB „Acorus Calamus" Maisto tvarkymo pažymėjimas Nr.3, išduotas 2013-02-14.

Be minėtų itin aukštą produktų kokybę užtikrinančių sistemų, ne mažiau svarbi bendrovės nuostata gaminti natūralius, draugiškus aplinkai produktus. Žaliavą bei pakavimo medžiagas įsigyjame tik iš sertifikuotų tiekėjų, įsidiegusių kokybės sistemas, produktų pakuotei naudojame natūralias medžiagas - popierių, kartoną, 100% natūralią medvilnę. Į galutinį produktą įdedame daug mūsų žmonių rankų darbo - žaliavas, perėjusias ilgiausią eilę jos kokybę užtikrinančių procedūrų, dar perrenkame rankomis, galutinai siekdami užtikrinti tai, ko, galbūt, nepajėgia vien tik automatiniai įrenginiai...

Informuojame, kad šiame tinklapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Learn More I accept I dismiss