Apie mus

Prieš daugiau nei 15 metų Pakruojyje - nuostabiame Šiaurės Lietuvos gamtos prieglobstyje, kur teka upė Kruoja, kur iki šių dienų išlikęs vienas gražiausių ir didžiausių Lietuvos dvarų su parku - įsikūrė bendrovė „Acorus Calamus". „Acorus Calamus" - tai lotyniškas botaninis lietuviško augalo - ajero pavadinimas.  

Įmonės veikla peraugo į modernią, kokybiškus ir saugius augalinės kilmės produktus gaminančią bendrovę.

Įmonės gaminama produkcija prekiaujama visose Lietuvos vaistinėse bei didžiausiuose mažmeninės prekybos tinkluose.

Vizija
„Acorus Calamus" - aukštos kokybės vaistažolių produktų gamintoja, patikima partnerė juos platinant partneriams bei pristatant visuomenei, inovatyvi, taikanti savo veikloje naujausius mokslo pasiekimus, savo veiklos ekspertė.

Misija
Būti patikimu partneriu gaminant, platinant partneriams bei pristatant visuomenei aukštos kokybės ir saugius vaistažolių produktus, būti šios srities ekspertais.

Manome, kad visa tai, ir dar daugiau lemia didėjantį vartotojų, klientų bei partnerių pasitikėjimą mumis, kasmetinį įmonės augimą, bei viso verslo sėkmę!

Informuojame, kad šiame tinklapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Learn More I accept I dismiss