1

Back 2014 09 01

"Žolynėlio" arbatos gurkšneliai - nuo pirmųjų žingsnelių!

ŽOLYNĖLIS pristato naujieną - arbatos linija patiems mažiausiems, sukurta kartu su žymiu Lietuvos pediatru dr. Algimantu Vingru. Tai ne įprasta cukraus granulių arbata - o tikros džiovintos žolelės ir vaisių gabaliukai, be jokių pridėtų saldiklių, kvapiklių ar dažiklių!

Žolynėlio arbatos draugai Gurgis, Puksis, Žvarbis ir Kniurkis - geros mažylio savijautos pagalbininkai! 

  • Žvarbio receptas baltai žiemai, sausai nosytei, šiltoms rankutėms ir skardžiai gerklytei: pėdutes apauni vilnonėmis kojinėmis, susisuki į pūkinę antklodėlę ir sušalusiomis rankutėmis apglėbęs arbatos puodelį augini šilumos kamuoliuką pilvelyje.
  • Kniurkio receptas ilgiems sapnams ir plačioms šypsenoms: surenki visus gražiausius sapnus į vieną puodelį ir su kiekvienu arbatos gurkšniu vis ilgėliau suglaudi blakstienas.
  • Puksio receptas nuo balionų pilvelyje ir audrų skranduke: mylinčiomis rankomis suki ratukus ant išsipūtusio pilvuko taip kaip sukasi laikrodžio rodyklės. Įkvėpdamas ramybę gurkšteli arbatos ir nusišypsai kartu su Pilveliu.
  • Gurgio receptas dažnesniems pasimatymams su puoduku ir linksmai gurgiančiam skrandukui: niekas taip neišjudina debesų Pilvelyje, kaip karšto vėjelio nuo arbatos gūsis ir jos gėrimas mažais gurkšneliais.

 

Ieškokite prekybos centruose „Maxima", „Rimi", „Norfa", „Prisma", www.assorti.lt bei „Camelia" , „Gintarinės" ir „Norfos" vaistinėse.

Informuojame, kad šiame tinklapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Learn More I accept I dismiss